23 de September de 2021STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X)
STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X) 2020-04-01
5 in stock
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT Â
You must be logged in to post a review.
Related products
ANSELL 8515 Gammex Non-Latex Powder-Free Non-Latex Neoprene Surgical Gloves, 7 1/2 (X)
ANSELL 8515 Gammex Non-Latex Powder-Free Non-Latex Neoprene Surgical Gloves, 7 1/2 (X) 2016-09
CENTURION 66575 Sterile 8″ Curved Pean Forcep (X)
STRYKER 0375-450-500 Formula Auger Bur, Arthroscopic Shaver Blade 5x125mm (X)