23 de September de 2021STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X)
STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X) 2020-04-01
5 in stock
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT Â
You must be logged in to post a review.
Related products
STRYKER 0380-552-100 Formula, Angled Resector Arthroscopic Shaver Blade, 5.0mm (X)
$20.00STRYKER 0380-552-100 Formula, Angled Resector Arthroscopic Shaver Blade, 5.0mm (X) 2020-10
SMITH AND NEPHEW/RICHARDS 325600 Diamond Bur, 4.0mm Dia, 65mm Length Heavy Grit