23 de September de 2021STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X)
STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X) 2020-04-01
5 in stock
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT Â
You must be logged in to post a review.
Related products
STRYKER 0380-552-100 Formula, Angled Resector Arthroscopic Shaver Blade, 5.0mm (X)
$20.00STRYKER 0380-552-100 Formula, Angled Resector Arthroscopic Shaver Blade, 5.0mm (X) 2020-10
STRYKER 0400-800-100 T5 Hood With Peel-Away Face Shield (X)
***EXPIRED 2019-09-01***
Stryker 375-950-012 Shaver Bur Round 12 Flute Formula Series Tan, 5.5mm (Reprocessed) (X)Â