23 de September de 2021STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X)
STRYKER 5820-017-050S1 Barrel Bur, 5.0mm (X) 2020-04-01
5 in stock
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT Â
You must be logged in to post a review.
Related products
STRYKER 0380-544-150 Formula Aggressive Plus Angled Cutter 4.5mm x 125mm (X)