COVIDIEN 10DICFEN Shiley Inner Cannula, Fenestrated, Disposable (8.9mm=I.D.)(79mm) (X)
COVIDIEN 10DICFEN Shiley Inner Cannula, Fenestrated, Disposable (8.9mm=I.D.)(79mm) (X) 2019-07
10 in stock
Description
All Items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
HABLAMOS ESPANOL
Return Policy
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicitly stated.
We do not sell to California residents at this time
Reviews 0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “COVIDIEN 10DICFEN Shiley Inner Cannula, Fenestrated, Disposable (8.9mm=I.D.)(79mm) (X)”