Stryker 2108-185-00S3 Sagittal Blade 18.5mm x 100.00mm, MT=1.38mm (x)
Stryker 2108-185-00S3 Sagittal Blade 18.5mm x 100.00mm, MT=1.38mm (x) 2021-06-01
1 in stock
Description
All Items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
HABLAMOS ESPANOL
RETURN POLICY:
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicity stated.
We do not sell to California residents at this time.
Reviews 0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Stryker 2108-185-00S3 Sagittal Blade 18.5mm x 100.00mm, MT=1.38mm (x)”