Medtronic MR8-F1/7TA15S Midas Rex MR8 High Speed System 7cm Ø1.5mm MR8-F1 MR8-7 Dissecting Tool
26 de March de 2025
SMITH & NEPHEW 7205316 Dyonics Arthroscopic Surgery Turbowhisker Blade 4.5mm (6/Box)
27 de March de 2025
Show all
MEDTRONIC MR8-F1/7TA15S Midas Rex MR8 High Speed System 7cm Ø1.5mm MR8-F1 MR8-7 Dissecting Tool (X)
***EXPRIES 2024-06-30***
1 in stock
Description
***EXPRIES 2024-06-30***
For more products visit https://www.dotmed.com/webstore/223778
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT
Return Policy
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicitly stated.
Reviews 0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MEDTRONIC MR8-F1/7TA15S Midas Rex MR8 High Speed System 7cm Ø1.5mm MR8-F1 MR8-7 Dissecting Tool (X)”