30 de January de 2025BARD AC1202250 AccuCath Ace Intravascular Catheter Basic Kit 20G x 2.25in (10/Box)(X)
BARD AC1202250 AccuCath Ace Intravascular Catheter Basic Kit 20G x 2.25in (10/Box)(X)
***EXPIRED 2024-04-30***
5 in stock
***EXPIRED 2024-04-30***
For more products visit https://www.dotmed.com/webstore/223778
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT
Return Policy
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicitly stated.
Related products
STRYKER 0380-544-150 Formula Aggressive Plus Angled Cutter 4.5mm x 125mm (X)