20 de December de 2024BALT ECL2L6X15 ECLIPSE 2L Occlusion Dual Lumen Balloon Catheter w/ Hydrophilic Coating 160cm x 6mm x 15mm (X)
BALT ECL2L6X15 ECLIPSE 2L Occlusion Dual Lumen Balloon Catheter w/ Hydrophilic Coating 160cm x 6mm x 15mm (X)
***EXPIRED 2023-12-12***
9 in stock