1 de December de 2025OLYMPUS SPL-PDBX376 Lithotripsy Probe Sterile, Single Use Shockplulse-SE 11.3FR (3.76mm) X 396mm 3/BOX (X)
OLYMPUS SPL-PDBX376 Lithotripsy Probe Sterile, Single Use Shockplulse-SE 11.3FR (3.76mm) X 396mm 3/BOX (X)
***EXPIRED 2025-06***
1 in stock