17 de November de 2025OLYMPUS SPL-PD150 Lithotripsy Probe Sterile, Single Use Shockpulse-SE 4.5FR (1.50mm) x 564mm (X)
OLYMPUS SPL-PD150 Lithotripsy Probe Sterile, Single Use Shockpulse-SE 4.5FR (1.50mm) x 564mm (X)
***EXPIRED 2024-08***
3 in stock