6 de February de 2025MEDTRONIC PS200-040 PlasmaBlade X, 4.0 (X)
MEDTRONIC NAVIGATION PS200-040 PlasmaBlade X, 4.0 (X)
***EXPIRED 2023-04-30***
19 in stock
***EXPIRED 2023-04-30***
For more products visit https://www.dotmed.com/webstore/223778
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT
Return Policy
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicitly stated.
Related products
SMITH AND NEPHEW/RICHARDS 325600 Diamond Bur, 4.0mm Dia, 65mm Length Heavy Grit