MEDTRONIC MR8-10BA40 Midas Rex MR8 High Speed System 10cm Diam. 4mm (X)
5 in stock
SMITH AND NEPHEW/RICHARDS 325600 Diamond Bur, 4.0mm Dia, 65mm Length Heavy Grit