24 de June de 2025MEDTRONIC ADM05015013P IN.PACT Admiral Paclitaxel-Coated PTA Balloon Catheter 6F x 150cm (X)
MEDTRONIC ADM05015013P IN.PACT Admiral Paclitaxel-Coated PTA Balloon Catheter 6F x 150cm, Balloon Diam. 5.0mm x 150mm (X)
***EXPIRED 2025-01-24***
Out of stock
Email when stock available