24 de June de 2025MEDTRONIC ADM04020013P IN.PACT Admiral Paclitaxel-Coated PTA Balloon Catheter 5F x 130cm(X)
MEDTRONIC ADM04020013P IN.PACT Admiral Paclitaxel-Coated PTA Balloon Catheter 5F x 130cm, Balloon Diam. 4.0mm x 200mm (X)
***EXPIRED 2024-07-08***
Out of stock
Email when stock available