30 de January de 2025BARD AC1202250 AccuCath Ace Intravascular Catheter Basic Kit 20G x 2.25in (10/Box)(X)
BARD AC1202250 AccuCath Ace Intravascular Catheter Basic Kit 20G x 2.25in (10/Box)(X)
***EXPIRED 2024-04-30***
5 in stock
***EXPIRED 2024-04-30***
For more products visit https://www.dotmed.com/webstore/223778
All items listed are on inventory.
International shipping requires a quote.
IF YOU WANT TO PURCHASE THIS ITEM THEN CLICK BUY NOW
YOU DO NOT NEED A PAYPAL ACCOUNT TO MAKE PAYMENT
Return Policy
Items are sold as-is with no returns or refunds available unless explicitly stated.
Related products
BARD 750301 Piston Irrigation Tray With 70cc Piston Syringe (X)
BOSTON SCIENTIFIC 3602 Advanix Pancreatic Stent Straight, No leading Barb Pancreatic Stent 3F x 4cm (X)