BALT ECL2L6X12 ECLIPSE 2L Occlusion Dual Lumen Balloon Catheter 6mm x 12mm (X)
BALT USA ECL2L6X12 EXLIPSE 2L Occlusion Dual Lumen Balloon Catheter w/ Hydrophilic Coating 160cm x 6mm x 12mm (X)
***EXPIRED 2024-02-18***
7 in stock
Description
BALT USA ECL2L6X12 ECLIPSE 2L Occlusion Dual Lumen Balloon Catheter w/ Hydrophilic Coating 160cm x 6mm x 12mm (X)